Meleme, meleme kávu.......

Hrubost mletí je u kávy velmi důležitou součástí její přípravy. Ze zakoupené kvalitní kávy chce každý získat tu nejlepší a nejplnější chuť. Pokud doma nemáte kávomlýnek, umeleme Vám ji na profesionálním mlýnku dle toho, na jakou přípravu kávu potřebujete.

Číst dál...

Naše pražírna

Lázeňská pražírna je rodinný podnik umístěný přímo v srdci nádherného západočeského lázeňského města Mariánské Lázně. Jsme jedinou pražírnou kávy v této lokalitě a širokém okolí.

Číst dál...

Není nad venkovní posezení u dobré kávy !

Naší výbornou čerstvou kávu si můžete vychutnat nejen uvnitř naší Lázeňské pražírny, ale též přímo před Lázeňskou pražírnou, kde je pro vás - v případě příznivého počasí - připraveno venkovní posezení. Kombinace kvalitní kávy, příjemné obsluhy, venkovního posezení a poklidné atmosféry lázeňského města je balzámem na duši v dnešní uspěchané době.

Číst dál...

Způsob zpracování kávy

Kávu pražíme na našem pražícím stroji o kapacitě 3 kg, a to pravidelně v množství jen takovém, abychom měli vždy upraženou kávu čerstvou. Dle přání zákazníka nabízíme kávu zrnkovou, nebo mletou - hrubost mletí je možné zvolit, podle toho pro jaký způsob přípravy kávy je určeno, od hrubého mletí po nejemnější.

Číst dál...

Interiér

Lázeňská pražírna je otevřena od začátku měsíce května 2015. Snažili jsme se pro vás vytvořit prostředí, které je moderní, čisté, jednoduché a přesto účelné. Srdcem Lázeňské pražírny je barový pult, kde se připravují teplé nápoje na našem profesionálním kávovaru.

Číst dál...

Přihlásit

vytvořit nový účet